Přístrojová ošetření

RADIOFREKVENCE

Tripolární radiofrekvenční ošetření je jedna z nejúčinnějších metod sloužících k odstranění vrásek a vypnutí pokožky. Koriguje ochablost pleti, vede ke zlepšení tonu kůže a celkovým výsledkem je dokonalejší tvar obličeje.Využívá radiofrekvenční energii k vyvolání regenerace kolagenu a elastinu v dermis. Zahřívá tkáň do hloubky, a tak dochází ke stimulaci kolagenových vláken a zvýšení mikrocirkulace. Současně dochází k lymfatickému odvodu tuku a toxinů.

Metodou tripolární radiofrekvence je dosaženo viditelných klinických výsledků, a to zejména u ochablé pleti, celkovým výsledkem je dokonalejší tonus kůže, hladká pleť a redukce vrásek.

Tripolární radiofrekveční ošetření je zcela bezbolestné a změny jsou viditelné již po prvním ošetření.

Výsledek:

 • hladší a pevnější pokožka
 • redukce jemných linek a vrásek
 • vylepšení kožní struktury

Délka ošetření je cca 50 minut a zahrnuje také: odlíčení, exfoliaci, koncentrované sérum, masku a závěrečný krém dle typu pleti.

Cena:  1 500 Kč

Ultrazvuková špachtle

Ultrazvuková špachtle je vysoce účinný a kvalitní přístroj. Bezbolestné čištění pokožky a zapracování aktivních látek hluboko do pleti, Vhodná pro všechny tipy pleti i pro citlivou pleť, nedochází k poškození drobných kapilár.

Výsledek:

 • hluboce vyčištěná pleť, vyčistí až 80 % pórů bez zarudnutí pleti
 • celkově omlazuje pleť, má liftingový a hydratační efekt, pleť projasní
 • odstraňuje povrchové odumřelé buňky a poskytuje kompletní regeneraci kůže
 • zmírňuje pigmentové nepravidelnosti a aktivuje buněčnou obnovu pleti

Cena ošetření: zdarma ke zvolenému kosmetickému ošetření.

Kyslíkové ošetření

Kyslíkové ošetření pleti je inovativní ošetření biodisponibilním kyslíkem, vhodné pro všechny typy pleti, zejména pro pleť unavenou, dehydratovanou a stárnoucí.

Výsledek:

 • viditelné omlazení s maximálním vyhlazením vrásek.
 • mizí nepříjemné pnutí uvnitř pleti.

Ošetření trvá cca 80 minut, zahrnuje také: odlíčení, aplikaci detoxikační pěny, příprava pleti vacupressem, masku a závěrečný krém.

Cena:  1 450 Kč

Hydrodermabraze

Hydrodermabraze – je unikátní podtlaková technologie pro neinvazivní omlazení a vyčištění pleti nové generace s použitím speciálního roztoku vpravuje hydratační a antioxidační látky do kůže. Ošetření je efektivní pro všechny typy pleti, včetně mastné a stárnoucí. Přístroj řeší problémy pleti spojené s poškozením sluncem, hyperpigmentacemi, vyhlazuje jemné linky, vrásky, redukuje kožní maz a rozšířené póry, vyrovnává hydrataci pleti, umožňuje hluboké čištění pórů, rozpouští a vysává nečistoty bez nežádoucího podráždění. Dokonale zjemní pleť.

Ošetření tímto přístrojem není bolestivé, je naopak velice příjemné a s viditelným výsledkem.

Délka ošetření hydrodermabrazí je cca 50 minut a zahrnuje také: odlíčení, exfoliaci, aplikaci změkčovacího krému, koncentrované sérum, masku a závěrečný krém dle typu pleti.

Cena:  1 250 Kč

Diamantová dermabraze

Diamantová dermabraze – je pro pleť naprosto šetrná a bezpečná peelingová metoda! Funguje na principu mechanického peelingu, kdy diamantové částečky obrušují vrchní vrstvu kůže, současně pleť hloubkově čistí a rozjasňují. Provádí se v kombinaci s vhodnými kosmetickými přípravky. Při ošetření dochází k odsátí a odstranění kožních buněk, zlepšení, prokrvení pokožky a stimulaci kolagenních vláken. Výsledky jsou znatelné již po prvním ošetření.

Výsledek:

 • vyhlazení jemných vrásek
 • vylepšení vzhledu až odstranění jizviček po akné
 • hloubkové čištění pórů, redukce rozšířených pórů
 • snížení produkce kožního mazu u mastné pleti
 • odstranění povrchových pigmentací a stařeckých skvrn, barevné sjednocení pleti
 • rejuvenace a regenerace pleti (omlazení a prevence stárnutí)

Cena ošetření: zdarma ke zvolenému kosmetickému ošetření.

Cena:  100 Kč