Kosmetická ošetření

Cleansing

Cleansing – hloubkové čištění pleti.

Hloubkové čistící ošetření pro všechny typy pleti, obsahuje jedinečnou aktivní látku CELL DETOXIUM, která podporuje detoxikaci, zvyšuje buněčnou vitalitu a stimuluje regenerační proces.
Linie Cleansing je obohacena o vitaminy bojující proti volným radikálům, koenzym Q10, vitamin C a E, které pomáhají pleť chránit a navracet optimální vnitřní rovnováhu. Cleansing pro čistou, vyváženou a regenerovanou pleť která září, je vyživená a může volně dýchat.

Cena:  1 550 Kč

Purifying

Purifying – pro smíšenou a mastnou pleť s nedokonalostmi.

Pure skin napomáhá ke zmírnění akné.Ma silný protizánětlivé ucinky a plet ne vysusuji.Podporuje regulaci mazových žláz a vyrovnává PH pokožky. Kůže tak působí více jemným, hebkým dojmem, aniž by se nepříjemně leskla.

Cena:  1 750 Kč

Moisturizing

Moisturizing – hydratace pro suchou pleť.

Ošetření je geniálním řešením pro ochranu zásob vody v pleti. Díky buněčné bio-revitalizaci a reaktivaci hydra-genů osvěžuje a obnovuje zdraví dehydratované a suché pleti. Obsahuje formuli 51 + 3 HYALU COMPLEX TM, která obsahuje kyselinu hyaluronovou a ceramidy, které působí proti ztrátě vody z pleti a poskytují lepší ochranu proti vnějším vlivům. Hydra-gen komplex byl vyvinut pro aktivaci hydra-genů, které jsou zodpovědné za produkci části hydrolipidového filmu.

Cena:  1 950 Kč

Youth venom

Youth venom – proti vráskám.

Youth Venom je nová intenzivní linie proti hlubokým a mimickým vráskám. Eliminuje známky stárnutí. Napomáhá pleti relaxovat, vyplňuje ji a vyhlazuje. Síla přípravku spočívá v obsahu μ-CONOTOXIN III (účinný jed produkovaný korýšem Conus), který bojuje se známkami stárnutí a minimalizuje viditelnost těch nejhlubších i mimických vrásek. Mimořádně vysoká klinicky testována účinnost. Je určen pro ženy všech věkových kategorií, které se potýkají s problémem mimických a hlubokých vrásek.

Cena:  1 350 Kč

Delicate

Delicate – pro citlivou a kuperózní pleť.

Linie Delicate představuje jemnou péči o citlivou, podrážděnou a intolerantní pleť. Delicate řeší každý typ citlivosti. Vyzkoušejte přírodní péči se silným bio-revitalizačním účinkem. Zklidněte a hýčkejte svoji citlivou pleť s lehkostí.

Cena:  1 550 Kč

Anti age

Anti age – péče pro zralou pleť.

ošetření s jedinečným koktejlem aktivních látek včetně koloidního zlata, stříbra a platiny zvyšující tvorbu kolagenu a elastinu pro omlazení pleti.
Ošetření je dále obohaceno o aminokyseliny a peptidy, které jsou součástí kolagenových a elastinových struktur a pomáhají stimulovat regeneraci pleti.
Pro okamžitě rozjasněnou, pevnější a vyhlazenější pleť bez vrásek.

Kyslíkové ošetření pleti je inovativní ošetření biodisponibilním kyslíkem, vhodné pro všechny typy pleti, zejména pro pleť unavenou, dehydratovanou a stárnoucí.

Vysledek:

  • viditelné omlazení s maximálním vyhlazením vrásek
  • mizí nepříjemné pnutí uvnitř pleti

Ošetření trvá cca 80 minut, zahrnuje také: odlíčení, aplikaci detoxikační pěny, příprava pleti vacupressem, masku a závěrečný krém.

Cena:  1 790 Kč

Urban Life

Urban Life – detoxikace a ochrana pleti.

Ošetření s detoxikačním a vyhlazujícím účinkem. Urban Life je skvělým a moderním doplňkem pro pleť každodenně vystavenou škodlivým vnějším vlivům, převážně smogu z měst a dalších toxinů, přítomných na povrchu pokožky, které dokonale absorbuje a nepropouští do pleti. Zanechává na pleti hydratační a ochranný film, který jí okamžitě dodává zdravý a svěží vzhled. Aktivní látky jako jsou POLLUSHIELD ™, CELL DETOXIUM, HYDRAFILM SYSTÉM a LECITHIN zanechají Vaši pleť prozářenou, hydratovanou a vyhlazenou.

Cena:  1 950 Kč

Resurface

Resurface – Na rozšířené póry – jizvičky – vrásky.

Vyhlazující ošetření s komplexem AHA kyselin viditelně redukuje vrásky, tmavé skvrny, rozšířené póry, jizvičky po akné a nerovnoměrný tón pleti. Efektivní, bezpečné a špičkové ošetření s okamžitě viditelným účinkem. Obsahuje komplex kyselin (glykolová, mandlová a glukonolatkon) které se navzájem doplňují a zesilují svoji účinnost s maximálním ohledem na přirozenou rovnováhu pokožky. REVIVYL ™ Stimuluje proces regenerace pokožky a poskytuje jí ochranu před vnějšími vlivy.

Cena:  1 950 Kč

Perfection

Perfection – 30 denní intenzivní program antioxidační kúry – omlazení – výživa.

Perfection je luxusní ošetření plné antioxidantů, vitamínů, elastinu a kyseliny hyaluronové – koktejl pro dokonale vyživenou pleť! Perfection je 30 denní intenzivní program – 3 ošetření během 30ti dní, tedy v rozmezí 10ti dní. Aby byl efekt ošetření perfektní, je třeba používat i speciální domácí péči.

Antioxidační kúra Perfeciton: ošetření s vysokou koncentrací aktivních látek, speciálně formulováno pro pleť se ztrátou tonusu charakteristickou barevnými nesrovnalostmi a vráskami. Pleť je po ošetření odolnější, pevnější, osvěžená a hladší. Pro svěží a oživenou tvář.

Cena:  1 550 Kč