Aknózní plet´

Pure Skin

Alissa Beauty shop

PURE SKIN

Pure skin

Pure Skin – obnova čistoty pleti.

Kosmetické ošetření určené pro mastnou pleť se sklony k akné, pomáhá kontrolovat tvorbu mazu a potlačuje šíření bakterií, což snižuje lesk pleti a vyditelnost rozšířených porů. Má protizánětlivé účinky a dodává pleti svěží a jednotný vzhled. Vhodné nejen pro pleť mladistvou ale i zralou.
V této řadě je zaostřeno na: zelený jíl (absorbuje toxiny, zklidňuje zánět pleti), pyridoxin (antibakteriální a antioxidační vlastnosti), vitamíny skupiny B (léčí jizvy, napomáhá prevenci vrásek).

Cena:  *1290 / 1450 Kč

Purifying

Purifying – pro smíšenou a mastnou pleť s nedokonalostmi.

Ošetření je vyvinuto na základě ACN komplexu, který obsahuje probiotický laktobacil a vytváří tak jedinečné ošetření pro smíšenou a mastnou pleť z dílny RVB SKINLAB. Obnovuje přirozenou tvorbu mazu, redukuje podráždění, zjemňuje texturu pleti, redukuje velikost pórů a celkově činí nedokonalosti méně viditelné. Ochraňuje ekosystém pleti, bojuje proti dehydrataci a stárnutí. Pro čistou, zářivější a vyváženou pleť. Při pravidelných ošetřeních se zjemňují jizvičky po akné a zmenšují tečky.

Cena:  990 Kč

Moisturizing

Moisturizing – hydratace pro suchou pleť.

Ošetření je geniálním řešením pro ochranu zásob vody v pleti. Díky buněčné bio-revitalizaci a reaktivaci hydra-genů osvěžuje a obnovuje zdraví dehydratované a suché pleti. Obsahuje formuli 51 + 3 HYALU COMPLEX TM, která obsahuje kyselinu hyaluronovou a ceramidy, které působí proti ztrátě vody z pleti a poskytují lepší ochranu proti vnějším vlivům. Hydra-gen komplex byl vyvinut pro aktivaci hydra-genů, které jsou zodpovědné za produkci části hydrolipidového filmu.

Cena:  990 Kč